Bioterapia co to jest, dlaczego bioenergoterapia, bioterapeuta kto to jest, bioterapia co to, bioterapia czy warto, bioterapia białystok, bioterapia warszawa

Hipnoza co to, hipnoza co daje, hipnoza co leczy, gdzie hipnoza, jak hipnoza działa na mózg, hipnoza jak działa, hipnoza jak wygląda,hipnoza czy działa, hipnoza do przeszłych wcieleń, hipnoza na odległość, hipnoza w psychologii, hipnoza regresyjna

Tarot co mnie czeka w miłości, tarot co mnie czeka, tarot co on o mnie myśli, tarot co on czuje, gdzie tarot warszawa, tarot gdzie, tarot kiedy poznam miłość, tarot który się sprawdza, tarot bliźnięta, tarot czy on mnie kocha, tarot osoby, tarot z 3 kart

Reiki co to, reiki co to jest, reiki co to takiego, reiki co to znaczy,co leczy reiki, reiki jak dziala, reiki jak stosowac, reiki czy pomaga, reiki warszawa

Hipnoze wykonuje zarówno stacjonarnie,

jak i zdalnie przez internet.

Hipnoza

 

Jest rodzajem całkowicie bezpiecznego transu. Umysł działa wtedy na niższych częstotliwościach fal mózgowych, co pozwala na przemawianie do podświadomości człowieka. Skuteczność opiera się na wpływie umysłu na ciało i ducha. Aby hipnoza była skuteczna pacjent musi wyrazić na nią zgodę oraz mieć w sobie chęć do walki z problemem. Dzięki temu sesja przyniesie poprawę jakości życia w obszarach takich jak:

- nadmierny stres

- stany depresyjne

- nerwica

- lęki 

- uzależnienia

- traumy

 

Hipnoza umożliwia również regresje do poprzednich wcieleń, czy kontakt z wewnętrznym dzieckiem.

Czas trwania zabiegu wynosi około 30 minut. Program pisany jest dla każdego pacjenta indywiduwalnie.

Tarot

Jest świetnym narzędziem do pracy nad sobą. Z rozkładu tarota możemy dowiedzieć się między innymi co mamy do przepracowania, czy powinniśmy zostać w aktualnym związku, czy też która droga będzie dla nas najlepsza. Pamiętajmy jednak, że tarot nie jest wyrocznią, więc nie trzeba obawiać się złych wróżb.

Przykładowe rozkłady: partnerski, singielki, finansowy, roczny, miesięczny - możesz przyjść do mnie z każdym pytaniem :)

tarot opinie 2
tarot opinie

Tu niedługo pojawi się odczyt z pola kronik

akaszy i ustawienia hellingera :)

 

 

bioenergoterapia dyplom

Czym się zajmuje i co to dokładnie jest?

Bioenergoterapia, Bioterapia

Organizm człowieka to złożony system energetyczny. Czasami na wskutek różnych sytuacji dochodzi do zaburzonego przepływu energii, co z kolei

przekłada się na choroby fizyczne w ciele czy też symptomy psychiczne. Dzięki bioterapii możemy wykryć chorobowo zmienione miejsca nawet przed pojawieniem się choroby w ciele fizycznym. A także odblokować lub wyrównać przepływ energii przywracając dobre samopoczucie.

Na koniec spotkania otrzymasz ode mnie także analizę czakralną 

Czas trwania zabiegu to około 30 minut.

 

 

 

naturopatia dyplom
reiki dyplom
rysunek w terapii dyplom
konchy dyplom
misy tybetanskie dyplom
misy tybetanskie zdjecie
logo naya

 Spychając pragnienia, emocje i urazy do strefy somatycznej tracimy kontakt z własnym ciałem. Psychika zaczyna kierować nim jak maszyną, która czasem potrafi się buntować doprowadzając do różnego rodzaju zaburzeń. Nasze ciało niczym śmietnik zbiera w sobie konsekwencje nierozwiązanych konfliktów wewnętrznych. Większość zaburzeń w ciele człowieka powstaje najpierw w biopolu. W momencie nieprzepracowania zaburzenia biopola wraz z upływem czasu zaburzenia przenoszą się do ciała fizycznego, zamieniając się w choroby. Dlatego chcę pomóc Ci odnowić kontakt z ciałem i duszą. Niezależnie od źródła problemu postaram się zbudować dla Ciebie bezpieczną przestrzeń. Moje podejście jest indywidualne i dostosowane do twoich potrzeb. Serdecznie zapraszam Cię na sesje reiki, bioenergoterapii, poradę pod postacią kart tarota, analizę czakralną i wiele więcej.

Kim jestem?

Nazywam się Natalia, moja fascynacja energią zaprowadziła mnie do eksploracji różnych technik uzdrawiania. Jestem naturopatką - zajmuje się bioenergoterapią, reiki, analizą czakralną, hipnozą, terapią dźwiękiem mis tybetańskich, konchowaniem uszu czy też odczytami z kart tarota oraz pracą z wahadłem. Stale się rozwijam i już niedługo poszerzę moją ofertę o odczyty z kronik akaszy oraz ustawienia hellingera. Postaram się stworzyć dla Ciebie bezpieczną przestrzeń w której będziemy pracować nad równowagą wewnętrzną i wspólnie pomożemy Ci cieszyć się pełnią życia.

Reiki

Reiki to starożytna metoda uzdrawiania polegająca na harmonizowaniu gospodarki energetycznej. Zabieg działa całościowo na organizm, energia dociera do miejsc które jej potrzebują. Zabieg wprowadza w głęboki stan relaksu otwierając Cię na odbiór energii. Efekty można zauważyć już po pierwszej sesji. Sam zabieg jest niesamowicie odprężający - leżysz w wygodniej pozycji przy relaksującej muzyce. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu zdrowotnego. Zabieg polecany jest nie tylko przy chorobach fizycznych, ale także do ukojenia nerwów i stresu.

Czas trwania zabiegu wynosi godzinę.

Terapia dźwiękiem mis tybetańskich

 

Polega na oddziaływaniu konkretnych wibracji dźwiękowych na różne części ciała oraz poszczególne czakry. Zabieg jest możliwy w postaci masażu misami, bądź też grupowych sesji medytacyjnych przy dźwiękach mis. Zabieg pomoże Ci zredukować stres, pozbyć się natłoku myśli, zlikwidować napięcia oraz będzie działał na wszystkie meridiany wprowadzając harmonię w ciele.

Czas trwania masażu to około 25-30 minut.

Sesja medytacyjna trwa godzinę.

Konchowanie i świecowanie uszu

Podstawowym celem zabiegu jest pozbycie się zanieczyszczeń i bakterii. Zabieg wskazany jest także przy występowaniu szumów usznych oraz zawrotów głowy. Przeciwskazaniami do zabiegu są perforacja błony bębenkowej, torbiele ucha oraz ostre zapalenie ucha środkowego. Oprócz fizycznych korzyści zabieg wprowadza w stan relaksacji widocznie poprawiając nastrój.

Zabieg trwa około 30 minut.