Opinie

Hej!

Wiec jeśli chodzi o Reiki, to wczoraj, tak jak Ci mówiłam, poczułam się zaraz po tym ciężko, chociaż dzisiaj w sumie już tego uczucia wczorajszego kompletnie nie pamiętam w jaki sposób ciężko, ale już przy konchowaniu zaczęłam się czuć, jakby wszystko wewnątrz zaczęło się uspokajać, i uśmiechałam się przy tym, tak jakbym miała takie wsparcie w tamtym momencie. Szybko zapadłam w głęboki sen, i dzisiaj, gdy wstałam, to w końcu po 2 miesiącach postanowiłam, że pójdę na siłownię, bez wymówek, i właśnie ćwiczę haha, więc super, jestem zadowolona.

Mimo też stresu lekkiego z rana, to czułam się przy tym, co mówiłam, tak w zgodzie ze sobą i spokojnie. No i jeśli chodzi o tarota, to też, jak wspomniałam, dużo z tego, co mówiłaś, czułam właśnie, że może się zgadzać, dlatego chętna jestem na kolejny, tyle że tym razem roczny rozkład.

 
 
 
 
 
 

Reiki to niezwykła energia przepływająca przez całe ciało, przynosząca uczucie ciepła, przypływ nowych sił i pozytywnych zmian. Natomiast hipnoza zadziałała doskonale - problemy, z którymi się zmagałam, w większości odeszły już po jednej sesji. Przeprowadziłaś to w taki sposób, że byłam całkowicie skoncentrowana i oddana hipnozie, a uczucia, które mi towarzyszyły, nie są porównywalne do niczego innego, co przeżyłam. To była kompletna zmiana myślenia, wyrzucenie negatywów z podświadomości i uzdrowienie.

Cześć Natalia,

Piszę do Ciebie, żeby dać Ci znać, jak się czuję po sesji Reiki. Nadal nie mogę uwierzyć, co się ze mną działo podczas rytuału - to było naprawdę niesamowite! Nie spodziewałam się, że faktycznie poczuję energię, ale te dreszcze i prądy, które przechodziły moje ciało, dały mi do zrozumienia, że to jednak możliwe. Dawno nie byłam tak spokojna i zrelaksowana, a zarazem mam mnóstwo energii i chęci do robienia wszystkiego. Czuję się, jakby wszystko ze mnie zeszło, całe napięcie i stres.

Rozmawiałyśmy też o tym, że bolą mnie plecy, i muszę szczerze przyznać, że od kiedy wyszłam od Ciebie, nic mnie nie boli - jestem w wielkim szoku. To był mój pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Będę wszystkim bardzo serdecznie polecać, a Tobie z całego serca dziękuję!

Dziękuję bardzo za doświadczenie sesji Reiki.

Na początku nie spodziewałam się, że poczuję tę energię tak mocno, ze względu na poprzednie doświadczenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak wspaniale czułam się po zabiegu, ale równie ważne jest to, co się dzieje u Pani przed jakąkolwiek usługą. Nigdy wcześniej nie poczułam się tak dobrze zrozumiana i z takim ciepłem poprowadzona przez rozmowę jak tu. Bardzo doceniam też to, że mimo ciepła i wrażenia dobrej relacji u Pani, zachowany jest pełen profesjonalizm. A sam zabieg? Nigdy wcześniej się aż tak nie odprężyłam! Jestem bardzo zadowolona i na pewno do Pani wrócę! Jeszcze raz serdecznie dziękuję!

Cześć!

Chciałam tylko powiedzieć, że rozkład roczny, który robiłaś mi na początku roku, sprawdził się co do miesiąca. Jestem aż zaskoczona z jaką dokładnością wszystko się działo. Teraz, kiedy na spokojnie sobie wracam do tego, co mi wysłałaś i co faktycznie się działo, mam po prostu mocny MINDFUK.

Wow, niesamowite, że wszystko się zgadza! Jestem pod mega wrażeniem. Dzisiaj miałam taki moment, że zaczęłam się zastanawiać nad pewnością siebie, dlatego też postanowiłam usiąść do tej matrycy, i mega mi to pomogło. Na pewno będę musiała z tym dłużej posiedzieć i to przeanalizować, ale na pewno będzie to mega pomoc z dalszymi wyborami.

Zawodowo naprawdę bardzo dużo ogarnąłem i otworzyłem sobie furtkę do nowych przyszłościowych projektów. Na pewno chcę kontynuować nasze sesje, ponieważ pewność siebie mam x10.

Chciałam Ci ogromnie ogromnie

podziękować za wczoraj. Analiza

czakralna pomogła mi w lepszym

zrozumieniu siebie i potwierdziła

obszary, nad którymi musze

pracować. Potem REIKI - CU DO.

Nie miałam pojęcia, ze aż tak bede je czuła, w pewnych momentach myślałam, ze masz 4 ręce haha.

Odczucia mogłabym porównać do

drenażu limfatycznego, podczas

którego czujesz, ze „cos" się w

tobie przesuwa i czujesz ulgę. I

końcowe konchowanie uszu -

totalne odprężenie. Zdecydowanie

Jeszcze raz bede musiała umówić się na pakiet oczyszczania. Jesteś absolutnie fantastyczna

Dzień dobry:) dziękuję jest naprawdę lepiej. Nie spodziewałam się tak dużej zmiany. Jest weselsza, zaczęła nadrabiać zaległości w szkole. Wczoraj spotkał ją przykry komentarz: a co Ty taka chuda jesteś? Pewnie matka nie daje ci jeść.  Mnie zatkało a Julia trochę popłakała i sama się podniosła. To naprawdę dużo, ale ile jeszcze przed nią do samoakceptacji i pewności siebie. Dziękuję za wszystko i nie mogę doczekać się kolejnej wizyty Julii. Serdecznie pozdrawiam Gosia 

Hej! Chciałbym Ci bardzo podziękować za matrycę, którą dla mnie przygotowałaś. Na początku byłem sceptycznie nastawiony, bo myślałem sobie, co może mieć wspólnego kilka liczb z tym, kim jestem jako człowiek. Zdecydowałem się jednak na namowę koleżanki z pracy i po przeczytaniu kilku stron wszystkie wątpliwości odeszły. To jest po prostu niemożliwe, jak trafnie ta matryca mnie opisuje. Podczas lektury wiele razy miałem takie uczucie „omg, ja naprawdę tak robię / tak się czuję".

Niesamowite jest też to, że przeczytałem o wnioskach, do których sam nigdy nie doszedłem, a są absolutnie prawdziwe. Dzięki niej wiem, że jestem na dobrej drodze w życiu, wiem, gdzie są moje słabe punkty i na co powinienem uważać.

Ogólnie też poczułem jeszcze większą pewność siebie w aspektach, w których jestem dobry (np. bycie liderem, co notorycznie się powtarza w matrycy, a to jest dokładnie to, czym się zajmuję na co dzień, i mam teraz w sobie takie uczucie, że mam do tego naturalne predyspozycje). Dlatego jeszcze raz, dziękuję.